Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O Nas

FRU.PL zostało założone przez 3 młodych zapaleńców w 2007 roku – z frustracji… bycia klientem (klientem przez bardzo małe „k").

„Podróżowanie po świecie to najbardziej ekscytujące doświadczenia, ale już ich organizowanie jest okropnie nieprzystępne i toporne, i nigdy nie wiadomo co niemiłego Cię spotka. Nie wiem ile przepłacam dlatego, że lecę w poniedziałek zamiast w środę…, albo spróbuj np. zadzwonić do linii i zmienić datę wylotu na swoim bilecie, albo dokupić bagaż… Przyjemniej się kupuje kapcie na Allegro za 9zł para…, bo jednak komuś zależy. Czy na prawdę tak marnie musi być w biznesie lotniczym?”.

Tak to mniej więcej wybrzmiewało jak trzech dwudziestoparolatków po raz kolejny planowało swoją podróż, tym razem do Azji, i dzielili się swoimi wrażeniami...

6 lat później te refleksje zamieniły się na setki tysięcy Klientów rokrocznie najstaranniej obsługiwanych przez międzynarodowy zespół 130 pasjonatów. Pasjonatów wytrwale budujących serwisy będące liderami na 4 rynkach (w Polsce, Rumunii, Ukrainie i Wietnamie; www.fru.plwww.vola.rowww.avio.uawww.avia.vn). Ten miks pasji, technologii i obsługi Klienta zagwarantował trzy wygrane edycje prestiżowego rankingu Deloitte za najszybciej rosnący biznes technologiczny w środkowej i wschodniej Europie (1. miejsce Vola.ro i 5. miejsce FRU.PL).

Jak to się udało?

„Uwielbiamy podróże” – tu kryje się początek i koniec naszej misji.

Od początku koncentrujemy się na potrzebach i odczuciach Klienta, który ma w głowie mniej lub bardziej konkretny plan na określony kawałek swojego czasu, ale i szereg obaw związanych z podróżą – to zrozumiałe. Liczy się niezawodność, wygoda przy pewnej elastyczności, i (nie ukrywajmy) zawsze chodzi o pieniądze. Mądre podróżowanie.

Naszym konikiem jest jakość i konkurencyjność ofert przelotów. Połączyliśmy ze sobą oferty wszystkich linii lotniczych i to w jednym prostym wyszukiwaniu. W jedną stronę lecisz LOT-em, w drugą Wizz Air – bo najtaniej i w dodatku w dogodnych dla Ciebie godzinach. Sprawdzisz przy okazji w jakie dni, tygodnie, miesiące najtaniej dolecisz do swojego ulubionego miejsca. Sporo oszczędzisz, jeśli tylko zdecydujesz się planować podróże „elastycznie”. To nasza autorska technologia BIGflex, ciągle rozwijana, bo wciąż mamy jeszcze tyle fajnych rzeczy do zrobienia  dla naszych Klientów i własnej satysfakcji.

A serwis od ludzkiej strony? Życzliwa pomoc przy rezerwacji i wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach? Właśnie, jesteś w rękach pasjonatów, jesteś naszym Klientem. To dla nas mocne zobowiązanie i motywacja. Wymagasz jakości i profesjonalnych usług Asystenta, który lubi to co robi. Tu nie ma miejsca na błędy czy niedopowiedzenia - każdy detal decyduje o satysfakcji z Twojej podróży. Rozumiemy to :) To kolejny nasz konik. Zobacz, jak oceniają naszą obsługę nasi Klienci. To dzięki ich docenianiu możemy się doskonalić i mozolnie poszukiwać kolejnych pasjonatów podróży do naszej sporej rodziny.
Dziękujemy za zaufanie. Życzymy samych udanych podróży!

Jarosław Adamski i Michał Wrodarczyk
Założyciele