Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

City Break Barcelona - Darmowy przewodnik

Klikając w przycisk, akceptujesz nasz regulamin.

City Break Barcelona

City Break to nowy sposób zwiedzania. City Break to połączenie taniego lotu z komfortowym hotelem i okazja spędzenia 3-5 dni w jednym z najciekawszych miast Europy. Dzięki tanim biletom lotniczym podróż jest szybka, a zaoszczędzony czas i pieniądze można przeznaczyć na atrakcje i wypoczynek. Oferty City Break obejmują weekend, więc nie wymagają brania długiego urlopu na wyjazd.
City Break Barcelona pozwoli Wam poznać miasto Gaudiego - jego fantastyczny park  Guell i katedra Sagrada, która różni się od wszystkich innych świątyń na świecie. Oprócz tego z pewnością zobaczycie inne projekty barcelońskiego artysty. Na amatorów sztuki czeka jeszcze mieszczące się w pięciu pałacach Muzeum Picassa. 
Niepowtarzalny klimat ma także Stary Port Barcelony. W ramach wycieczki City Break Barcelona z pewnością zdążycie zoabczyć jeszcze pokaz świateł Magiczna Fontanna i przejść się magicznymi uliczkami Dzielnicy Gotyckiej. Jeżeli szukacie czegoś, czego nie ma w przewodnikach znajdzcie się w labiryncie Horta i spróbujcie z niego się wydostać... Ten klasycystyczny ogród możecie znać chociażby z Pachnidła Süskinda. 

Nasze przewodniki

Pobieraj za darmo!